ThinkPady řada T
Jakýmsi high-endem mezi ThinkPady je řada T. Té totiž z původních IBM ThinkPadů zůstalo asi nejvíce. Jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky na konstrukci i výbavu. Tělo z uhlíkových vláken, dokovací konektor, kvalitní displej. Legendární odolnost ThinkPad testovaná dle armádních specifikací. Šasi z pevné hořčíkové slitiny v kombinaci s kvalitními tvrzenými plasty a matně černou povrchovou úpravou zajišťuje zvýšenou odolnost vůči poškrábání a celkovému poškození. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného zdroje světla. Samotný displej navíc disponuje titanovými panty, které Vám umožní otevírat a zavírat notebook tak často, jak se Vám jen zlíbí, bez rizika opotřebení a následného prasknutí. Pokud patříte mezi pracovně vytížené jedince a hledáte pomocnou ruku, řada ThinkPad Vám ji s radostí nabídne.

Manažer bez kompromisů
Na manažerský notebook této třídy jsou kladené vysoké požadavky. Model ThinkPad T430 úspěšně navazuje na předchozí model Lenovo ThinkPad T420. Uchovává si klasický design a špičkovou kvalitu zpracování. Ať už máte v plánu vytvářet nějaké náročné grafické operace, či neustále hrát hry a pozorovat filmy nebo provádět klasické kancelářské práce, tento notebook Lenovo ThinkPad T430 se stane top modelem pro každodenní činnost.

Klasický zvenku, nový uvnitř 
Business model notebooku Lenovo ThinkPad T430 svým celkovým designem navazuje na starší éru pracovních mobilních zařízení. Jen s tím rozdílem, že doba si vyžádala určité úpravy týkající se výkonu a ještě lepší kvality zpracování. ThinkPad T430 je odolný, precizně vyrobený notebook s robustní konstrukcí. Zachovává stále stejné hranatý tvary jako jeho předchůdci. Dostupný je jen v černém provedení. Změnu designu by dlouhodobí uživatelé ThinkPadů nesli asi hodně nelibě.


Technické parametry
Procesor Intel Core i5
Operační paměť 8 GB
Úložiště 180 GB SSD
Grafická karta Intel HD Graphics 4000
LCD displej 14"
Operační systém Windows 10 Pro
Procesor
Typ procesoru Intel Core i5
Model procesoru 3320M
Frekvence procesoru 2,6 GHz, max 3,3 GHz
Počet jader CPU 2
Operační paměť (RAM)
Velikost RAM 8 GB
Typ RAM DDR 3 SDRAM
Úložiště
Typ disku SSD
Grafická karta
Typ grafické karty integrovaná
Model grafické karty Intel HD Graphics 4000
Velikost paměti grafické karty 2.06 GB
LCD displej
Úhlopříčka 14"
Rozlišení 1366x768 px
Typ displeje matný
Rozhraní, konektory
Grafické vstupy Mini DisplayPort, VGA
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wifi
Počet USB 2 2
Další připojení audio, LAN
Počet USB 3.0 2
Výbava
Další Osvícená klávesnice, čtečka paměťových karet, webkamera

Lenovo ThinkPad T430 - použitý

  • Výrobce: Dell
  • Kód výrobku: Lenovo ThinkPad T430
  • Dostupnost: Skladem

  • 3 990,-Kč

  • Cena bez DPH: 3 990,-Kč